Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Koszyk

O firmie

Firma Artyk powstała w 1990 r. W ciągu swojego istnienia przekształciła się z niewielkiej, kilkuosobowej spółki w jedną z największych hurtowni zabawek w Polsce. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących importerów zabawek i artykułów niemowlęcych w kraju. Dzięki wieloletnim staraniom, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki dla dziewcząt i chłopców, artykuły i zabawki dla niemowląt, artykuły szkolne i biurowe oraz artykuły sportowe – łącznie ponad 2 tyś. produktów.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami możemy zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.

Stosowane w naszej firmie nowoczesne rozwiązania logistyczne, umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy oferowanych przez nas usług.

Staramy się, aby szybka reakcja na zmieniające się trendy w branży zabawkarskiej, papierniczej i niemowlęcej, czyniła naszą firmę rozpoznawalną i konkurencyjną w stosunku do innych dostawców.

W ostatnich latach postawiliśmy na rozwój własnych marek: NATALIA COLLECTION, NITRO, ANIMAGIC, E-EDU oraz SPACE DEFENDER. Marki te są dobrze rozpoznawalne na rynku i cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów.

Dystrybuowane przez firmę artykuły można znaleźć w niemal wszystkich sieciach hipermarketów, jak również w większości sklepów z zabawkami w Polsce. Dzięki naszym przedstawicielom handlowym, docieramy do każdego miejsca w kraju.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

Gepardy biznesu 2008;

Diamenty Forbes 2008;

Gazele biznesu 2007.

Artyk.pl All rights reserved