Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Koszyk

O firmie

 

Firma Artyk powstała w 1990 r. W ciągu swojego istnienia przekształciła się z niewielkiej, kilkuosobowej spółki w jedną z największych hurtowni zabawek w Polsce. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących importerów zabawek i artykułów niemowlęcych w kraju. Dzięki wieloletnim staraniom, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki dla dziewcząt i chłopców, artykuły i zabawki dla niemowląt, artykuły szkolne i biurowe oraz artykuły sportowe – łącznie ponad 2 tyś. produktów.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami możemy zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.Stosowane w naszej firmie nowoczesne rozwiązania logistyczne, umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy oferowanych przez nas usług.

Staramy się, aby szybka reakcja na zmieniające się trendy w branży zabawkarskiej czyniła naszą firmę rozpoznawalną i konkurencyjną w stosunku do innych dostawców.

W ostatnich latach postawiliśmy na rozwój własnych marek: NATALIA COLLECTION, E-EDU, ARTYK GAME, EDU&FUN, NITRO, NASZA FARMA. Marki te są dobrze rozpoznawalne na rynku i cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów.

Dystrybuowane przez firmę artykuły można znaleźć w niemal wszystkich sieciach hipermarketów, jak również w większości sklepów z zabawkami w Polsce. Dzięki naszym przedstawicielom handlowym, docieramy do każdego miejsca w kraju.

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną w sklepie internetowym www.kupzabawke.pl

Wyróżnienia i nagrody:

Plebiscyt Branży Dziecięcej:

2016 – najlepszy handlowiec roku w kategorii Zabawki: III miejsce  dla Katarzyny Myszyńskiej – Szczygielskiej z ARTYK Sp. z o.o.
2017 -  najlepszy handlowiec roku w kategorii Zabawki: II miejsce dla Katarzyny Kulpy z ARTYK Sp. z. o o.
              najlepsza Firma Roku w kategorii Zabawki: II miejsce dla ARTYK Sp. z o.o.

2018 – najlepsza Firma Roku w kategorii Zabawki: II miejsce dla ARTYK Sp. z o.o.

 

 

 

 


Artyk.pl All rights reserved